Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už daugiau nei 70 Eur.
Skip to content

Apie mus

Rinkoje daug pardavėjų prekiaujančių panašiomis ar tokiomis pat prekėmis – kodėl turėtumėte rinktis Houstera.lt?

Mes siūlome tą pačią kokybę, ženkliai geresnę kainą ir siekiame tokių prekybos vertybių, kaip dėmesys klientui, lankstumas, prekių kokybė.

  • Mūsų garantiniai servisai užtikrina elektronikos garantinį ir pogarantinį remontą.
  • Prekės keliauja iš Lietuvoje esančio sandėlio, todėl prekių pristatymas vyksta per 1-4 darbo dienas
  • Esame labai lankstūs, drąsiai galite skambinti ir konsultuotis.
  • Su kiekvienu klientu komunikuojame ir priimame geriausius sprendimus.
  • Užsakymai apdorojami automatizuotai, taip sumažinant žmogiškų klaidų tikimybę. 
  • Galime pasiūlyti pačius patraukliausius pasiūlymus.
  • Dirbame visiškai skaidriai – visų prekių kainos nurodytos su PVM. 
  • Siūlome tą pačią kokybę už patrauklesnę kainą.
Apie mus

Ar žinote tą jausmą, kaip išbandote naują prekę ir ji išpildo visus Jūsų lūkesčius? Pagalvokite ar tai tikrai netampa tikra terapija naudojant kokybiškai ir efektingai veikiančius prietaisus. Kokia gi iš tikrųjų Houstera pavadinimo kilmė?

Mūsų pavadinime telpa trys žodžiai turintys jungiančias reikšmes. Namų (House) Terapijos era (Tera), kuri Jūsų namus ir laisvalaikį pavers tikra terapija!

Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite  kruopščiai atrinktas prekes, kuriomis stengiamės pasiekti Jūsų širdis bei užsitarnauti pasitikėjimą, nes čia galima rasti tik tai, kas pateisins visus lūkesčius! Kiekviena prekių kategorija išrūšiuota taip, jog būtų kuo paprasčiau rasti norimą prekę ir be abejonės turi savo reikšmę susietą su terapija. 

Namų terapija

Namų terapijoje dominuoja prekės skirtos namų švarai ir virtuvei, čia rasite įvairiausių tipų siurblius, platų asortimentą kavos aparatų, kokteilinių, maisto smulkintuvų, lėtaeigių sulčiaspaudžių. Daugelį prietaisų reikalingų virtuvės buičiai. Taip pat turime populiariausius rinkoje lygintuvus lyginančius karštais garais ir nepamainomas maisto džiovykles, kurios tiks tiek mėgėjams, tiek profesionaliam naudojimui!
Padėsime Jūsų namams žengti žingsnį link inovatyvių sprendimų ir jausti tikrą namų terapiją!

Grožio terapija

Grožio terapija – siekiame, kad mūsų elektroninė parduotuvė taptų Jūsų virtualiais grožio namais. Rinkitės iš geriausių šios linijos prekių ir leiskitės į tikrą grožio terapiją savo namuose! Čia rasite ir priemones kurias naudoja profesionalai, tačiau jų kaina prieinama visiems!

Laisvalaikio terapija

Laisvalaikio terapijoje rasite laisvalaikio prekės kurios šiuo metu yra pačios populiariausios! Laisvalaikį surišome su elektriniais paspirtukais ir kamado griliais. Kiekvienam pagal savo poreikius praleisti savo laisvalaikį!

Švaros terapija

Švaros terapija – dalis klientų Mus tikriausiai žinote kaip Raypath – Idėja švarai – namų priežiūros sistemą, skirtą palaikyti švarą naudojant TIK vandenį, be poreikio naudoti chemines valymo priemones. Šias Raypath priemonės 2018m. importavome į Lietuvą, šiai dienai galime pasidžiaugti taip plačiai išsivystę ir padedantys gyventi ne tik sveikiau, bet ir ekologiškiau! 

Mes prekiaujame:

Visada laukiame Jūsų sugrįžtant!

Tikimės, jog Jūsų apsipirkimas Houstera.lt parduotuvėje bus sklandus, patogus ir greitas, pas mus apsiperkant nereikalinga jokia registracija, o tai tikrai kur kas palengvina apsipirkimą!

Pagarbiai,
Houstera.lt Jūsų namų ir laisvalaikio terapijai!

Rekvizitai

Houstera.lt (UAB Granito uola)
Įmonės kodas: 149984328
PVM mok. Kodas: LT10000140541
LT397181200045467788, AB Šiaulių bankas
LT573500010011792073, UAB Paysera LT